#HRSavaitėLietuva

 

 

Apie HR ateitį ir naujausias tendencijas, keičiančias personalo pasaulį, verslią visuomenę ir socialinę gerovę, Agile HR, interaktyvios prezentacijos ir diskusijos apie darbdavio įvaizdį, darbuotojų atranką ir talentų vystymą, HR iššūkius skaitmeniniame pasaulyje, motyvuojančią lyderystę ir įsitraukusius darbuotojus, naujausios psichologijos, neuromokslo ir elgsenos ekonomikos įžvalgos žmogiškųjų išteklių vadybai.

2018 M. KONFERENCIJOS DATA – TRYS DIENOS ĮŽVALGŲ IR NAUDINGŲ PAŽINČIŲ DIDŽIAUSIOJE PERSONALO KONFERENCIJOJE

Kaune, 2018 m. spalio 17 d.

Vilniuje, 2018 m. spalio 23 – 24 d.

Pasižymėkite savo kalendoriuje jau dabar ir nepraleiskite didžiausios personalo konferencijos Lietuvoje!

Nepraleiskite progos būti pirmieji, gavę informaciją apie 2018 m. konferenciją ir galimybę registruotis žemiausia kaina, kai tik prasidės registracija

3 + 15 =

HR SAVAITĖ LIETUVA – PERSONALO VADYBOS PROFESIONALAMS


 Naujos idėjos, mintys ir įžvalgos, keičiančios personalo pasaulį

Ačiū, kad dalyvavote #HRSavaitėLietuva

Dėkojame už jūsų aktyvų dalyvavimą, norą pasisemti naujų idėjų ir dalytis jomis su kolegomis. Viliamės, kad konferencija buvo jums naudinga ir 3 dalykus iš jos įgyvensite jau nedelsiant 🙂


VILNIUS, 2017.09.25 | KAUNAS, 2017.09.21


XV-oji didžiausia Lietuvoje kasmetinė personalo ir darbo teisės konferencija: žmogiškieji ištekliai ir personalas, naujasis darbo kodeksas, geroji HR patirtis, psichologinės temos, LAT sprendimai ir kontraversiška praktika, didžiausios darbdavių klaidos ir praktiniai patarimai. Nauji pranešėjai ir aktualios temos!


VILNIUS, 2017.09.26


Apie HR ateitį ir naujausias tendencijas, iššūkius skaitmeniniame amžiuje ir HR technologijas, keičiančias personalo pasaulį, darbuotojų paiešką, darbdavio įvaizdį ir darbuotojų įsitraukimą, verslią visuomenę, prasidedančią kiekvienoje organizacijoje kartu su ALBERTO PLATZ (Swarovski), REZA MOUSSAVIAN (Deutsche Telekom), DAIGA ERGLE (AirBaltic), NIELS PFLAEGING, LAURA ANSAHARJU (Finnair) ir eile kitų personalo valdymo profesionalų iš Lietuvos ir užsienio.


VILNIUS DATA PERKELTA


HR Unconference – tai vieta, kuomet jūs galėsite iškelti jums aktualiausius klausimus diskusijai: klausimai, kurie jums rūpi, klausimai, kuriais turite savo nuomonę ir norite ja pasidalinti, klausimai, kuriais norite išgirsti kitų nuomones. Ruoškite klausimus jau dabar ir skelbkite HR Unconference puslapyje! O daugiausia įvertinimų surinkusieji klausimai bus kartu su profesionaliais fasilitatoriais diskutuojami HR Unconferece metu. 

REGISTRACIJA BAIGTA

DALYVIAI APIE KONFERENCIJĄ


Ačiū visiems dalyvaujantiems, už jų mintis ir idėjas!  

Temų ir pranešėjų buvo tikrai daug ir įvairių, tad, manau, kiekvienas tikrai surado sau aktualiausias temas.

Laura Donbrauskienė, UAB „Mestilla”

Pats renginio organizavimas labai geras ir suvaldyti srautai bei įdomios temos.

Rūta Jocytė, UAB „Topo grupė”

Kaip visada 10 balų. Konferencijos, jų turinys ir procesas apgalvotas iki mažiausių smulkmenų. Ačiū!

Danguolė Purienė, UAB „Puse plius Kaunas”

Konferencija buvo labai informatyvi, kaip ir kasmet, visi pranešėjai, kurių pranešimuose dalyvavau, labai sudomino ir buvo naudingi.

Ernesta Rimskytė, UAB „Scapa Baltic”

Įdomiausia – pati aplinka. Retai kada sutiksi tiek daug žmonių, kurie daro tą patį 🙂

Greta Monstavičiūtė, UAB „Medicinos verslo akademija”

Labai patiko diskusija su geidžiamiausių darbdavių HR vadovais.

Viskas buvo įdomu, ką teko išgirsti, gaila, kad negali „persiplėšti”. 🙂

10 Puikiai! Šiais metais konferencija pranoko lūkesčius! Pradedant priminimu dėl dalyvavimo joje, tiek užbaigiant renginį baigiamąją diskusija. O kur dar konferencijos pranešimų medžiaga, kava, pietūs ir nuostabūs pranešėjai! 🙂

Laura Kučinskaitė, UAB „Juodeliai”

Kaip visada visapusiškumas, įvairovė, apibendrintos aktualijos ir naujovės.

Vilma Kudulienė, AB „Lietuvos draudimas”

PARTNERIAI


Nuo pat pirmosios konferencijos, jos organizavimas remiasi partneryste, turtingomis idėjomis ir visapusiu geranoriškumu. AČIŪ visiems, kuriantiems konferenciją kartu ir kasmet prisidedantiems prie renginio sėkmės!

PAGRINDINIS KONFERENCIJOS PARTNERIS


PARTNERIAI


 

 

#HRSavaitėLietuva | Didžiausia personalo konferencija Lietuvoje


Apie HR ateitį ir naujausias tendencijas, keičiančias personalo pasaulį, verslią visuomenę ir socialinę gerovę, Agile HR, interaktyvios prezentacijos ir diskusijos apie darbdavio įvaizdį, darbuotojų atranką ir talentų vystymą, HR iššūkius skaitmeniniame pasaulyje, motyvuojančią lyderystę ir įsitraukusius darbuotojus, naujausios psichologijos, neuromokslo ir elgsenos ekonomikos įžvalgos žmogiškųjų išteklių vadybai.

Confinn


8 615 18868  info@confinn.eu

LINKED IN