#HRUnconference

PROFESIONALAMS, KURIANTIEMS PERSONALO PASAULĮ

VILNIUS, 2017.09.27 | 09:00 – 17:00 | Vilnius Tech Park

KONFERENCIJOS PARTNERIS

INTENSYVI DIENA, KURIOS PRANEŠĖJAIS TAPSITE JŪS!

Ar norėtumėte išgirsti 100 personalo profesionalų kolegų mintis ir atsakymus į jums rūpimus klausimus? Padėti kitiems atsakyti į jiems aktualiausius klausimus, pasidalinant savo patirtimi? O galbūt… ?

HR Unconference – tai vieta, kuomet jūs galėsite iškelti jums aktualiausius klausimus diskusijai ir kartu su kitais 100 personalo profesionalų rasti atsakymus: tai klausimai, kurie jums rūpi, klausimai, kuriais turite savo nuomonę ir norite ja pasidalinti, klausimai, kuriais norite išgirsti kitų nuomones ir rasti atsakymus į juos.

“…groups of people gathered around an issue for which they care deeply will find the way.”

Harrison Owen

KAIP VYKS HR UNCONFERENCE?


1. UŽSIREGISTRUOKITE Į HR UNCONFERENCE


Užpildykite HR UNCONFERENCE registracijos formą, ypatingai atidžiai užpildydami jos antrąją dalį (APIE SAVE).

Siekdami, kad renginys būtų kuo naudingesnis dalyviams, kviečiame jame dalyvauti skirtingas patirtis, pamokas ir idėjas turinčius dalyvius.

HR UNCONFERENCE dalyvių skaičius tik 100 !

2. IŠRINKITE AKTUALIAUSIAS TEMAS


Kartu su patvirtinimu, kad esate kviečiamas dalyvauti HR UNCONFERENCE, jūs gausite nuorodą į e-sieną, kur galėsite aktyviai prisidėti prie HR UNCONFERENCE programos kūrimo:

1. Peržiūrėti kokius klausimus kelia jūsų kolegos bei balsuoti už jums labiausiai patikusius, ir / arba

2. Skelbti savo klausimą e-sienoje, o dalyviams nubalsavus, galbūt kaip tik jis taps vienas iš HR UNCONFERNCE temų.

3. DALYVAUKITE DISKUSIJOSE


Net 20 daugiausiai balsų surinkusių jūsų klausimų taps HR UNCONFERENCE diskusijų temomis, o klausimą iškėlęs dalyvis kartu su profesionaliu moderatoriumi taps temos šeimininkais, vedančiais diskusiją.

Kadangi vienu metu vyks kelios diskusijos skirtingose Vilnius Tech Park erdvėse, galėsite pasirinkti jums aktualiausias diskusijas, kuriose norėsite sudalyvauti: pasidalinti savo ir išgirsti kitų mintis ir idėjas, patirtis ir praktikas.

4. ĮGYVENDINKITE SAVO ĮŽVALGAS


Kiekvienos diskusijos pabaigoje, jos šeimininkas paruoš diskusijos apžvalgą, įvardinant ryškiausias mintis, idėjas, pamokas ir galimus tolimesnius žingsnius.

HR UNCONFERENCE pabaigoje visų diskusijų apžvalgos bus pristatytos bendroje renginio dalyvių grupėje, idant kiekvienas dalyvis galėtų išgirsti ir pasisemti kiekvienos diskusijos išminties, o iškart po renginio, kiekvienas HR UNCONFERENCE dalyvis dar gaus ir visų diskusijų apžvalgų leidinį (PDF).

“It is not how many people come, or even who comes (in the sense of status or position) that counts, rather it is the quality of the interaction and conversation that make the difference.”

Harrison Owen

KOKIA DALYVIO REGISTRACIJOS KAINA?


HR UNCONFERENCE pelnas bus skirtas finansuoti socialiniam personalo projektui, kurį sykiu išrinksime renginio metu. Tad, didžioji jūsų registracijos kainos dalis kaip tik ir prisidės prie šio projekto sėkmingo įgyvendinimo. 

Mes esame tikri, kad šis renginys jums bus ypač naudingas, jei tik to panorėsite. Ir viskas priklausys tik nuo jūsų pačių aktyvaus dalyvavimo, noro išgirsti, dalintis ir pasisemti naujų patirčių. Tad, įvertinkite kiek tokia neįkainojama patirtis, kartu su kitais 100 personalo profesionalų ir jūsų kolegų iš kitų įmonių, yra verta, įrašykite savo sumą registruodamiesi ir prisidėkite kurdami personalo pasaulį!

For good conversation you only need one other person who shares your passion and cares about what you care about.

Harrison Owen

PAPILDOMA INFORMACIJA


VIETA IR DATA:

Vilnius Tech Park

Antakalnio g. 17, Vilnius

2017.09.27 09:00 -17:00

 

#HRSavaitėLietuva | Didžiausia personalo konferencija Lietuvoje


Apie HR ateitį ir naujausias tendencijas, keičiančias personalo pasaulį, verslią visuomenę ir socialinę gerovę, Agile HR, interaktyvios prezentacijos ir diskusijos apie darbdavio įvaizdį, darbuotojų atranką ir talentų vystymą, HR iššūkius skaitmeniniame pasaulyje, motyvuojančią lyderystę ir įsitraukusius darbuotojus, naujausios psichologijos, neuromokslo ir elgsenos ekonomikos įžvalgos žmogiškųjų išteklių vadybai.

Confinn


8 615 18868  info@confinn.eu