HR PROFESIONALAMS IR ĮMONIŲ VADOVAMS

VILNIUS, 2016.10.04 | Radisson Blu Lietuva

KONFERENCIJOS PARTNERIS

PVPA logo baltas linijinis šoninis

Didžiausia personalo konferencija Lietuvoje išplečia ribas ir pristato naują HR PRO dieną Vilniuje

Apie HR ateitį ir naujausias tendencijas, Agile HR, interaktyvūs pranešimai apie darbuotojų paiešką ir talentų vadybą, apie HR iššūkius skaitmeniniame amžiuje, motyvuojančią lyderystę ir įsitraukusius darbuotojus, apie organizacijos vertybes kaip neišsenkamą pajamų šaltinį, naujausios psichologijos, vadybos ir neuromokslo įžvalgos žmogiškųjų išteklių vadybai.

Žmogiškųjų išteklių vadybos lyderiai vienoje vietoje!


Daugiau nei 20 lyderių su savo ryškiausiomis mintimis, idėjomis ir svarbiausiomis įžvalgomis.

DIENOS PRANEŠĖJAI | PROGRAMA


NUDGING ORGANIZACIJOJE: KAS MOTYVUOJA DARBUOTOJUS TUOMET, KAI JAU ESI TIKRAS, KAD NIEKAS NEMOTYVUOJA?


Dr. phil. ROBERTS KILIS (Kembridžo Universitetas) | Antropologijos profesorius, verslo konsultantas, autorius

Nėra abejonių, kad darbuotojų motyvacija ir įsitraukimas – yra vienas reikšmingiausių faktorių siekiant įmonės rezultatų. Tačiau, didesni atlyginimai ar patrauklesnės „bonusų” sistemos, karjeros perspektyvos ar… viskas dažnai supanašėja. Ar būtų naudinga pažiūrėti naujai į darbuotojų motyvaciją? Ne, ne dar viena motyvacijos sistema. Būdas ir gairės, kaip sukurti organizaijos „architektūrą”, kurioje norimas darbuotojų elgesys, aukšta motyvacija ir įsitraukimas yra šios „architektūros” rezultatas… ir be papildomų finansinių motyvatorių jiems.

DIGITALIZING HR: KITOKIE PERSONALO IŠŠŪKIAI SKAITMENINIAME PASAULYJE IR KAIP PRISIJAUKINTI TECHNOLOGIJAS?


JAN HAINES | HR FACTORY

Apie technologines tendencijas, kurios visiškai pakeis mums pažįstamą HR pasaulį, personalo pritraukimą ir talentų vadybą ateinančių, penkerių dešimties, metų horizonte. Kaip ir kokias technologijas pradėti naudoti jau dabar ir kaip ruoštis technologiniam HR progresui ateity… ir DĖMESIO, jei nepasikeisime mes, pakeis mus.

hrfactory

THE FUTURE OF HR. SVEIKI ATVYKĘ Į NAUJĄ HR PASAULĮ: BESIKEIČIANTIS DARBUOTOJAS, DARBO POBŪDIS IR DARBO VIETA


BOB MORTON | EAPM Europos Personalo Valdymo Asociacijos prezidentas

Tai ne tik pranešimas apie tai, kaip pasikeis HR pasaulis ateity. Tai pranešimas, kuris leis labiau suprasti besikeičiantį verslo kontekstą ir savo reikšmę jame, kuriant efektyvią organizaciją. „Neabejotinai turime peržiūrėti savo žmogiškųjų išteklių praktikas, kurios labai archaiškos ir aktyviai stoti kurti naujus vadybos modelius, ugdyti kitas kompetencijas ir kitą požiūrį: IŠ NAUJO SUKURTI HR PROFESIJĄ ATEIČIAI.”

AGILE HR: JEI MANOTE, KAD JŪSŲ ORGANIZACIJOJE VYKSTA DAUG POKYČIŲ, PATIKĖKITE, DAR TIKRAI NEŽINOME, KĄ REIŠKIA „DAUG POKYČIŲ”…


EVEN BOLSTAD | HR Norge direktorius

Ilgą laiką svarbiausios personalo vadovų ar ištisų skyrių užduotys buvo – diegti personalo valdymo įmonėje standartus ir procedūras, prižiūrėti jų įgyvendinimą, randant papildomus talentus ir juos palaikant ugdymo programomis.  Deja, šie geri seni laikai baigėsi. Turint begalinę klientų poreikių ir rinkos dinamiką, iš to kylančią organizacijų dinamiką, žmogiškųjų išteklių profesionalo užduotis organizacijoje lieka tik viena – paruošti visą organizaciją, o ne atskirus jos žmones, priimti naują informaciją, inovuoti ir bendradarbiauti kuriant naują rinkai… beje, visa tai padaryti gerokai greičiau nei konkurentai. Šis pranešimas apie tai, kaip tapti tokiu personalo vadovu…

AR TURIM TIKRŲ LYDERIŲ? TIKRŲ LYDERIŲ – PERSONALO VADOVŲ?


VLADAS KORSAKOVAS | SPORTLAND vadovas

AR YRA ČIA TIKRŲ LYDERIŲ? Šiandien, kai verslo pasaulis (ir ne tik jis!) dramatiškai perpaišomas, talentų pritraukimas į organizaciją tampa didžiuliu iššūkiu, o konkurencija dėl jų darbo rinkoje nuolat intensyvėja, šis klausimas neišvengiamai reikalauja dar daugiau dėmesio ir kitokių požiūrio kampų.

Vladas Korsakovas, “Sportland” vadovas apie tikruosius iššūkius personalo vadovams ir rolę, kurią šiandien organizacijose  turi prisiimti visi personalo vadovai!

Sportland_logo

ĮSIVAIZDUOKIT: VISI NORI SU JUMIS DIRBTI! KODĖL? PAGRINDINIS TOBULO DARBUOTOJŲ ĮSITRAUKIMO INGREDIENTAS


INDRĖ BARTULYTĖ UŽUPĖ |SKANDINAVISKA ENSKLIDA BANKEN HR vadovė (Liuksemburgas)
MARTYNAS KERŠANSKAS | SEB banko Lietuvoje HR vadovas

seb

TEO LT IR OMNITEL – VIENA ĮMONĖ. KOKIE PERSONALO IŠŠŪKIAI IR JŲ SPRENDIMO BŪDAI ŠIAME KELY. PAMOKOS IŠ PRAKTIKOS!


RAMŪNAS BAGDONAS | TEO LT Žmogiškųjų išteklių vadovas, PVPA valdybos narys

Turbūt nėra tokio žmogaus, kuris bent viena ausim negirdėjo apie TEO LT ir OMNITEL susijungimą. Tačiau, didžioji dalis mūsų tikrai negirdėjo, kaip atodo šis pokytis iš vidaus, su kokiais iššūkiais susiduria besijungiančios organizacijos, kokias pamokas išmoko už šių organizacijų žmonių „santuokos” vairo stovintis personalo vadovas Ramūnas Bagdonas. Galbūt jūsų įmonė ir neplanuoja susijungimo, tačiau, šis pranešimas bus naudingas visiems, norintiems giliau pažvelgti į tai, kas slypi už žodžio „motyvacija”, kas padeda žmonėms iš kokurentų tapti bendradarbiais ir kas padeda siekti tikslo išvien?

TEO_logo_250

LENGVŲ POKYČIŲ IR SPARTAUS AUGIMO LINK: MAKSIMALŪS PASIEKIMAI MINIMALIOMIS PASTANGOMIS


Dr. VIRGINIJUS KUNDROTAS | ADIZES GRADUATE SCHOOL dekanas

Dažnai organizacijų pasaulyje pokyčiai matomi kaip sudėtingas procesas: sunkus darbas, daug pastangų, vadovybės palaikymas, ir begalė priežiūros, kad pokytis vyktų kaip suplanuota. Na, bent jau taip buvo ilgą laiką manoma, kol… Ar nustebtumėte sužinojus, kad ADIZES požiūris į pokyčius ir vystymąsi sparčiai populiarėja ir įgauna vis didesnį pagreitį verslo ir organizacijų vystymo pasaulyje? Kas yra už ADIZES metodologijos ir kaip organizacijos pokyčius galite paversti maloniu ir įtraukiančiu procesu visiems?

 

BEVEIK NEĮTIKĖTINA, KIEK ĮMONĖS PELNO GLŪDI ORGANIZACIJOS VERTYBĖSE


PETRAS MASIULIS | TELE2 direktorius Baltijos šalims

Yra organizacijų, kurioms organizacijos vertybės ir jos kultūra tėra šūkiai ant sienos; kai kurie šiuos dalykus užmiršę visiškai; kiti gi, skiria didžiulį dėmesį ir begalinį rūpestį organizacijos vertybių puoselėjimui. Ir ne veltui… „Neįtikėtina, kiek daug įmonės pajamų ir pelno yra organizacijos vertybėse ir kultūroje”, – sako Petras Masiulis, TELE2 direktorius Baltijos šalims. 

tele2

MINDFULNESS – ORGANIZACIJOS EFEKTYVUMO PAGRINDAS


PAULIUS AVIŽINIS |OVC Consulting partneris, konsultantas, PVPA valdybos narys

Jau kuris laikas Amerikos Psichologų Asociacija (APA) vieną po kito atskleidžia tyrimus, akivaizdžiai įrodančius mindfulness naudą organizacijoms; Huffington Post teigia, kad tai yra „organizacijos efektyvumo pagrindas”. „Aš manau, kad bet kuri organizacija, norinti išgyventi konkurencinėje aplinkoje, augti nuolatos besikeičiančiame, įtampos pilname ir be galo kompleksiškame verslo pasaulyje turi aiškiai suprasti, kiek daug organizacijos produktyvumo gali sukurti mindfulness iniciatyvos.” 

ovc

KAIP „PERSONALIŠKUS” ŽODŽIUS PAVERČIAU ĮMONĖS REALYBE?


ŽIULJENAS GALECKAS | REMAX vadovas

„Buvau personalo konferencijoje, kurioje buvo daug kalbama apie darbdavio įvaizdžio kūrimą (angl., employer branding), kuris palengvina talentų pritraukimą į organizaciją. Kai paprašiau parodyti gerų pavyzdžių, supratau, kad tas įvaizdžio kūrimas daugiau kalbose nei realiuose darbuose. Tuomet ir pasakiau sau, jog reikia imti ir padaryti!” Šiandien REMAX veikia HR internetinė platforma, kuri pati generuoja naujų darbuotojų pritraukimą (beje, duomenų bazėje šiandien yra daugiau nei 50.000 kvalifikacijos testą praėjusių kandidatų), pati juos įvertina ir sureitinguoja, ir net pati paskiria interviu susitikimus su geriausiais kandidatais… Kaip tai veikia praktikoje ir kaip Žiuljenui pavyko žodžius paversti realybe?

REMAX1

TAI DARBUOTOJŲ YRA AR NE? APIE BESIKEIČIANTĮ DARBO RINKOS PAVEIKSLĄ IR NAUJŲ DARBUOTOJŲ PAIEŠKĄ


ANDRIUS FRANCAS | ALLIANCE FOR RECRUITMENT partneris

Statistikos departamentas skelbia bedarbystę, o daugelis ieško geresnio darbo. Tačiau, tuo pačiu metu darbdaviai vienbalsiai šaukia, kad vis sunkiau ir sunkiau surasti žmones, ir ne tik paklausių profesijų, bet ir paprastų darbininkų. Kas vyksta su darbo rinka, kaip ji keičiasi ir ką žada? Maža to, kur ir kaip ieškosime naujų darbuotojų rytoj?

allianceforrecruitment

NEUROMOKSLAI APIE VEIKSMINGĄ MĄSTYMĄ IR JO ĮTAKĄ EFEKTYVUMUI DARBO APLINKOJE


Dr. doc. KĘSTUTIS SKAUMINAS | LSMU Neuromokslų instituto vyresnysis mokslo darbuotojas, gydytojas neurochirurgas

Praktinis neuromokslų žinių pritaikymas, lyderystę paverčiant „neurolyderyste“ – taip keičiami smegenų „žemėlapiai“, pasiekiamas kitoks mąstymas, priimami įžvalgesni sprendimai. Kaip išmokti mikroskopinius smegenų funkcionavimo pokyčius, lemiančius veiksmingą mąstymą, paversti didžiuliais pokyčiais kasdieninėje veikloje? Neuromokslinis požiūris į tai, nuo ko priklauso mūsų rezultatai, kada mąstome veiksmingiausiai ir kodėl tai svarbu žmogiškųjų išteklių specialistams.

ŽMONIŲ VALDYMO ATEITIS – NEMATOMI CHAMELEONAI


INGRIDA ELIJOŠIŪTĖ | “people 2 business”, verslo patarėja/ nepriklausoma valdybos narė

ateities žmonių valdymas: nuolat kintančios rolės ir lūkesčiai; nematomas, tačiau, jei teisingai daromas, generuoja 2–gubai didesnes pajamas per žmogų!

 People2Business1

STORYTELLING’AS – PAPRASTAI


SAKALAS UŽDAVINYS | Teatro, kino ir TV aktorius, režisierius, LMTA lektorius, GoodPeople.lt asocijuotas konsultantas
DR. MANTAS TVARIJONAVIČIUS | Vadovavimo konsultantas (EuroPsy), PVPA valdybos narys, VU Verslo mokyklos lektorius, GoodPeople.lt bendraįkūrėjas

Papasakota gera istorija padeda parduoti, įtikinti, formuoti įvaizdį. Visi pasakojame istorijas, bet ne visos istorijos yra įtaigios. Kokie yra pagrindiniai įtaigios istorijos – storytelling’o – principai, dėl kurių vienas istorijas iškart pamirštame, o kitas – atsimename ilgus metus? Kaip šiuos paprastus principus pritaikyti praktinėse jūsų situacijose? Sakalas ir Mantas dalinsis savo patirtimi ir įžvalgomis, o jūs rasite idėjų, kaip stiprinti įtaigumą jums aktualiose situacijose.

MOTERŲ LYDERYSTĖ IR KLUBAI


Dr. ARVYDAS BŪTA, Grand Partners vyr. konsultantas, ISM Executive School konsultantas–ekspertas

Nepaisant to, kad lyderiai daro didžiausias įtakas kitiems bendraudami su jais, neretai jie patys būna pasmerkti vienatvei. Jie atsakingi ir rūpinasi viskuo: rezultatais, organizacijomis, procesais, verslo valdymu, pokyčiais, žmonėmis etc. Moterys lyderės – dar ir šeima, vaikais, namų ūkiu, kt. O kam rūpi jos? Keletas paprastų, lengvų idėjų, kaip pasirūpinti savimi, savo vidiniais resursais.

PENKIESE VIENA KRYPTIMI.180 dienų šeimos kelionė po Pietryčių Aziją arba vaikščiojimas nekomforto zonos lynu žongliruojant trimis vaikais.


IEVA ŠLIŽIENĖ, DOOR Training & Consulting konsultantė

Kaip gimė idėja arba kur gali nuvesti gerai užduotas klausimas. Tai buvo pietūs su drauge. Laukiausi savo trečio vaiko. Skundžiausi rutina kasdienybėje ir ji manęs užklausė: ką gali padaryti, kad įkvėpimas grįžtų? Atsakymas mane pačią nustebino: reikia iškeliauti!

 

JEIGU MAŽIAU VADOVAVIMO, TAI KO TADA DAUGIAU?


SOLVEIGA GRUDIENĖ, PVPA valdybos narė, PRIMUM ESSE direktorė

Organizacijos be vadovo, savivaldžios komandos… Skambūs pavadinimai ar kitoks veikimo būdas? Ar tai visada sprendimas? Kaip tai veikia? Koks tame personalo vadovo vaidmuo?

 

RAGNAR SASS | PIPEDRIVE bendraįkūrėjas
UGNIUS SAVICKAS

ĮKVEPIANČIŲ PRANEŠIMŲ DIENA!


Drąsios mintys, naujos idėjos ir dar daugiau impulso HR profesionalui!

KONFERENCIJOS VIETA


RADISSON BLU HOTEL LIETUVA

Konstitucijos pr. 20, LT – 09308 Vilnius

Radisson BLU Lietuva

HR PRO Vilnius 2016


APIE HR ATEITĮ IR NAUJAUSIAS TENDENCIJAS PERSONALO PASAULYJE, AGILE HR, PRAKTINIŲ ATVEJŲ ANALIZĖ, INTERAKTYVIOS DISKUSIJOS APIE DARBUOTOJŲ PAIEŠKĄ IR TALENTŲ VADYBĄ, APIE HR IŠŠŪKIUS SKAITMENINIAME AMŽIUJE, MOTYVUOJANČIĄ LYDERYSTĘ IR ĮSITRAUKUSIUS DARBUOTOJUS, APIE ORGANIZACIJOS VERTYBES IR KULTŪRĄ KAIP NEIŠSENKAMĄ PAJAMŲ ŠALTINĮ, O TAIP PAT NAUJAUSIOS PSICHOLOGIJOS, VADYBOS IR NEUROMOKSLO ĮŽVALGOS ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VADYBAI.

Confinn


8 615 18868  info@confinn.eu

LINKED IN