DIANA VAN MAAREN RUSSO

Personalo vadybos ekspertė, PIZZA-ORGANIZATIONS modelio autorė, pokyčių agentė AGILE organizacijai gimti


12 AGILE ORGANIZACIJOS INGREDIENTŲ

Nemeluosiu… aš nemoku gaminti. Visa laimė, esu vedus sicilietį, kuris kasdien gamina nuostabius patiekalus mūsų šeimai – keturiems vaikams ir man. Matau jį besisukantį virtuvėje pilną atsidavimo ir didžiulės meilės. Ir tai mane išmokė keletos dalykų, ypač apie picos kepimą: pasirink ttinkamus ingredientus ir paskirk pakankamai laiko; pradžioje nesiseks, bet su laiku tobulėsi; negali reikalingo ingrediento pakeisti bet kuo kitu; yra daug “geros picos” receptų (nors, tiesą sakant, daug Neapoliečių su tuo nesutiktų)…

Tie patys principai tinka ir “gaminant” lanksčią, greitai prisitaikančią – AGILE organizaciją

APIE PRANEŠĖJĄ

Po daugiau nei 10 metų personalo valdymo patirties, kur buvau atsakinga už visus tradicinius žmogiškųjų išteklių ir darbo užmokesčio apskaitos aspektus, supratau, kad netrukus įvyks esminis poslinkis, kuris drastiškai pakeis mūsų darbo ir projektavimo organizavimo principus. Išbandžiusi naujus metodus, sukūrusi naujus minčių modelius ir HR įrankius, 2009 m. Įkūriau savo įmonę.

Per kitus 10 metų aš sutelkiau savo veiklą į pagalbą HR ir organizacijoms pereinant nuo „piramidės“ (tradicinės) prie „picos“ (agile) organizacijos. Taikydama „12 agile organizacijų ingredientų“ modelį, įkvepiu HR ir vadovybę bei studentus (!), kad jie suprastų „agile“ ir imtųsi iniciatyvos pereinant prie ateities organizacijos modelio.

LINKED IN