DEBRA COREY

HR bestselerio “Build It: The Rebel Playbook for World-Class Employee Engagement” bendraautorė, viena iš 101 darbuotojų įsitraukimo įtakingųjų


 

MITAI IR TIKROVĖ APIE DARBUOTOJŲ ĮSITRAUKIMĄ

Kiek save pamenu personalo vadyboje, tiek mes kalbame apie darbuotojų įsitraukimą. Turiu kelias versijas: mes kažką darome ne taip arba tai yra istorija be galo. O galbūt tiesiog apsistatėme save mitais, kuriuos būtų laikas imti is sugriauti visiems laikams? Galų gale, ar tikrai suprantame ką vadiname darbuotojų įsitraukimu ir koks jo apibrėžimas reikalingas mūsų įmonei?

Nėra visuotinio įsitraukimo mato – yra įsitraukimas reikalingas jūsų įmonei

APIE PRANEŠĖJĄ

Debra yra didžiulę patirtį turinti ir apdovanojimus pelniusi HR vadovė, pasaulinio garso pranešėja, trijų knygų autorė, o neseniai buvo paskelbta viena iš TOP 101 geriausių pasaulio darbuotojų įstraukimo įnfluencerių. Ji turėjo įvairiapusę karjerą, dirbdama tokiose pasaulinėse kompanijose kaip „Gap Inc.“, „Honeywell“, „Merlin Entertainments“ ir „Reward Gateway“, kur sukūrė ir pristatė HR strategijas padidindama ribas ir keldama iššūkį status quo, kad iš tikrųjų skatintų darbuotojų įsitraukimą. 2019 m. Debra įkūrė savo įmonę, kaip vyriausioji „Pay It Forward Officer“, kur padeda kitiems atrasti savo vidinį maištininką ir paskatinti verslo pokyčius.