Jitske Kramer
Antoni Lacinai
Dennis Nørmark
Paul Skinner
Mark Tigchelaar
Martin Gutmann
Konferencijos pranešėjai
susipažinkite su 2025 m. konferencijos pranešėjais

Registruokitės jau dabar!
456 EUR+ PVM
Išankstinės registracijos kaina kils 2025.08.11
[pilna registracijos kaina 862 EUR + PVM bus nuo 2025.09.08]
Apie konferenciją HR Savaitė Lietuva
Konferencija, kuri suburia daugiau kaip 1400 personalo vadovų, ir tų, kam aktualios žmogiškųjų išteklių valdymo, personalo ir vadybos temos. Daugiau nei 70 pranešėjų gilinsis į HR lyderystę, atsparumą bei psichologinį saugumą nuolatinių pokyčių ir dirbtinio intelekto laike. Tai 2 dienos, kupinos kokybiško turinio bei bendravimo ir dalinimosi patirtimi.
KONFERENCIJŲ REPORTAŽAI
Registruokitės jau dabar!
#HRSavaitėLietuva
RUGSĖJO 11-12 D. | LITEXPO-
+ PVM (21%)
-
LITEXPO
2025 RUGSĖJO 11-12
Išankstinės registracijos kaina kils 2025.08.11
[pilna registracijos kaina registracijos kaina 862 EUR + PVM bus nuo 2025.09.08]













\Jitske
Kramer
Organizacijų antropologija
Joks iššūkis nėra visiškai naujas. Per 60 000 žmonijos gyvavimo metų beveik kiekviena problema, su kuria susiduriame šiuolaikiniame versle, jau egzistavo… ir buvo išspręsta. Mes tiesiog turime suprasti kaip pritaikyti tą seną genties išmintį šiandienos problemų sprendimui.
Jitske Kramer – organizacijų antropologė ir „Human Dimensions“ įkūrėja, tyrinėjanti, kaip žmonės kuria kultūras ir kaip kultūros formuoja žmones. Ji pasakoja, kaip universalūs žmonių elgesio modeliai gali padėti spręsti šiuolaikinius verslo iššūkius: nuo pokyčių valdymo iki komandinio ryšio stiprinimo. Jos knygos „The Corporate Tribe“ ir „Jam Cultures“ tapo įrankiais lyderiams, kurie nori kurti kultūrą, atlaikančią permainas.

\Antoni
Lacinai
Aukšto poveikio komunikacija
Antoni Lacinai – vienas ryškiausių Skandinavijos komunikacijos ekspertų, padedantis vadovams, komandoms ir organizacijoms komunikuoti taip, kad žodžiai virstų rezultatais. Jo specializacija – aukštą poveikį kurianti komunikacija, kuri apima ne tik aiškų žinutės perdavimą, bet ir gebėjimą įkvėpti, įgalinti bei kurti pasitikėjimu grįstą ryšį. Per daugiau nei 25 metų karjerą Antoni dirbo su lyderiais iš daugiau nei 30 šalių, konsultavo „Fortune 500“ įmones, startuolius ir viešojo sektoriaus organizacijas.

\Dennis
Nørmark
Organizacinė kultūra
Danų antropologas Dennis Nørmark – vienas iš bestselerio „Pseudodarbas“ (Pseudo-work) autorių, organizacijų konsultantas ir provokuojantis pranešėjas, kuris nepalieka abejingų. Jo tyrimai ir įžvalgos padeda organizacijoms drąsiai pažvelgti į savo darbo kultūrą, atsikratyti tuščios veiklos ir kurti sąmoningą, prasmingą darbo aplinką.

\Paul
Skinner
Tikslo vedama organizacinė transformacija
Šiandienos pasaulyje organizacijos vis dažniau laimi ne tada, kai įveikia konkurentus, o kai vertę kuria bendradarbiaudamos. Tokį požiūrį siūlo Paul Skinner – strateginio mąstymo ekspertas ir pripažintas autorius, kurio „Collaborative Advantage“ koncepcija keičia lyderystės ir vertės kūrimo sampratą.
Paul yra dviejų knygų autorius – „Collaborative Advantage“ ir „The Purpose Upgrade“ – bei „MarketingKind“ bendruomenės įkūrėjas. Jis dirba su organizacijomis, norinčiomis veikti prasmingiau ir kurti ilgalaikį poveikį.

\Martin
Gutmann
Autorius, verslo istorikas ir vadybos profesorius
Martin Gutmann – įžvalgus verslo istorikas ir vadybos profesorius, kuris padeda lyderiams atrasti kryptį šiuolaikiniame netikrumo kupiname pasaulyje, pasitelkdamas istorijos, sociologijos ir organizacinės psichologijos žinias. Jis dėsto Lucerne School of Business ir ETH Zurich, o jo įžvalgos pasiekė daugiau nei 60 milijonų žmonių per tokius žinomus kanalus kaip Forbes ir Big Think. Martin yra bestselerio The Unseen Leader autorius – knygos, kuri išdrįsta iš naujo apibrėžti lyderystę ir iškelia naujus klausimus apie tai, kas iš tiesų veda prie sėkmės. Konferencijoje jis kvies susimąstyti: ar mes iš tiesų švenčiame tinkamus lyderius? O gal pamirštame tikruosius pokyčių variklius, kurie veikia už scenos? Ką istorija gali mums atskleisti apie tikrąją sėkmę ir lyderystę?
