HR SAVAITĖ LIETUVA JAU SPALIO 6 – 7 D.!

LITEXPO parodų ir kongresų centras, 3-4-5 salė

Registracijos pradžia 8:00

HR SAVAITĖ LIETUVA JAU SPALIO 6 – 7 D.!

LITEXPO parodų ir kongresų centras, 3-4-5 salė

Registracijos pradžia 8:00

PAGRINDINIS KONFERENCIJOS PARTNERIS

DIDIEJI KONFERENCIJOS PARTNERIAI

     

 

SVARBU:

 • Kad galėtume kartu džiaugtis konferencija bei šypsenomis nuspalvinti LITEXPO centrą, visų, norinčiųjų kontaktiniu būdu dalyvauti konferencijoje, prašysime prie įėjimo pateikti LR Galimybių pasą arba jį atitinkantį dokumentą. Galimybių pasą parsisiųsti galite čia: https://gp.esveikata.lt

 • Ir svarbiausia, nepamirškite savo bilieto, o taip pat geros nuotaikos bei noro dalytis savo mintimis, semtis naujų idėjų ir ieškoti įžvalgų! 🙂

Dalyvio bilietą turite gauti savo el. paštu (arba jau gavote). Jei bilietas dar jūsų nepasiekė, vėliausiai gausite jį iki spalio 1 d. vakaro (patikrinkite ir savo SPAM dėžutę). Jei vis tik bilieto negautumėte, būtinai susisiekite su mumis tel. 8 615 18868.

VIETA:

LITEXPO parodų ir kongresų centras, 3-4-5 salė

Laisvės pr. 5, Vilnius

Turime prašymą, jei dalyvausite kartu su komanda: pakvieskite kolegas vykti kartu grupėje – mažiau apkrausime parkavimo aikšteles ir kartu tausosime gamtą.

PROGRAMA:

 • Dalyvių registracijos pradžia 8:00 val.

  Kviečiame atvykti nuo ryto, tam, kad nereikėtų stovėti ilgose registracijos eilėse ir galėtumėte užsiimti pačią geriausią vietą salėje.

  Pranešimai abi konferencijos dienas prasidės 9:00 val., o konferencijos pranešimų dalies pabaiga abi dienas planuojama 17:00 val.

  Parsisiųskite detalią konferencijos programą >>>

KAVOS PERTRAUKOS IR PIETŪS:

Mes pasirūpinsime saldžiais užkandžiais kavos pertraukų metu bei skaniais LITEXPO ir FRESH POST virtuvės šefų pietumis, paruoštais būtent jums. 

Jeigu turite ypatingų poreikių maistui, sveikatos ar kitais sumetimais, pasirūpinkite tuo patys iš anksto.

 

VERTIMAS:

Dalis pranešimų pirmojoje salėje vyks anglų kalba. Jūsų patogumui bus paruoštas sinchroninis vertimas į lietuvių kalbą, kurio galėsite klausyti savo išmaniąjame telefone – nepamirškite savo ausinių.

Norėdami klausyti vertimo, parsisiųskite INTERACTIO programėlę. Ją rasite App Store arba Google Play Store. O tuomet, tik trys žingsniai:

 1. Atsidarę programėlę įveskite renignio kodą: paskelbsime konferencijos metu
 2. Prijunkite ausines
 3. Klausykite vertimo

Dalyvaujantiems konferencijoje INTERNETU, vertimas jau bus integruotas konferencijos transliacijos platformoje.

SAUGUMAS:

 • Dalyvių, pranešėjų ir personalo saugumas yra svarbiausias prioritetas. Kad ir kaip norėtųs tai pamiršti, konferencija vyksta aplink esant sudėtingai epidemiologinei situacijai. Todėl, laikydamiesi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, LR Vyriausybės nurodymų ir rekomendacijų imsimės visų atsargumo priemonių, kad konferencija vyktų saugiai. 
 • Visų mūsų saugumui ir laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų, visiems atvyksiantiems dalyviams matuosime kūno temperatūrą, o prieš patenkant į konferencijos, maisto ir gėrimų erdves jus pasitiks savanoriai kviesiantys dezinfekuoti rankas
 • Esame paruošę veido kaukes visiems dalyviams, kurias savo nuožiūra kviečiame dėvėti.

Mums labai svarbus visų mūsų saugumas, tad labai kviečiame ir visus dalyvius ypač atsakingai laikytis rekomendacijų tiek renginio metu, tiek po jo.

Dar yra klausimų, kurių nepalietėme? Jums reikia papildomos informacijos ar tiesiog norite kažką pasitikslinti?

Būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@confinn.eu arba tiesiog skambtelkite 8 615 18868.

Ačiū!