Sveiki atvykę į #HRSavaitėLietuva!

2020.10.01 – 02 | LITEXPO | Registracijos pradžia 07:30

Beveik visus metus organizatorių komanda kartu su pranešėjais dirbo tam, kad sukurtume kelias nepamirštamas dienas. Tačiau, gerokai svarbesnis konferencijos kūrėjas esate jūs – konferencijos dalyviai. Labai kviečiame būti aktyvia renginio dalimi.

Pastarasis pusmetis įnešė sumaišties ir naujų perspektyvų mūsų visų gyvenimuose. Nėra nei vieno žmogaus ar organizacijos, kurios nebūtų palietęs koronaviruso (COVID-19) šešėlis, pakeisdamas įprastą mums gyvenimo ir darbo ritmą. Labai tikimės, kad konferencijos metu rasite tai, kas jums aktualiausia.

Linkime kuo naudingesnės bei kupinos geriausių įspūdžių konferencijos ir nekantriai Jūsų laukiame.

Ačiū, kad dalyvaujate ir iki greito susitikimo!

CONFINN komanda

DALYVIŲ REGISTRACIJA

Remiantis LR sveikatos apsaugos ministro rugpjūčio 26 d. sprendimu Nr. V-1921 „Dėl kultūros, pramogų bei kitų renginių ir susibūrimų organizavimo būtinų sąlygų“, nuo 2020.09.01 renginiuose turi būti užtikrinamas dalyvių registravimas. Todėl, visi konferencijos dalyviai ir pranešėjai, konferencijos personalas ir kiti darbuotojai, kurie dalyvaus konferencijoje LITEXPO salėje, privalo užpildyti dalyvių registracijos formą >>>

Savo dalyvio bilietą (dalyvavimui GYVAI arba INTERNETU) turite gauti savo el. paštu (arba jau gavote). Jei dar bilietas jūsų nepasiekė, vėliausiai gausite jį iki rugsėjo 29 d. vakaro (patikrinkite, prašau, ir savo SPAM dėžutę). Jei vis tik bilieto negautumėte, būtinai susisiekite su mumis tel. 8 615 18868.

SAUGUMAS:

Dalyvių, pranešėjų ir personalo saugumas yra svarbiausias prioritetas. Todėl, laikydamiesi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, LR Vyriausybės nurodymų ir rekomendacijų imsimės visų atsargumo priemonių, kad konferencija vyktų saugiai. 

  • Laikydamiesi šiuo metu galiojančių reikalavimų, organizuosime renginį LITEXPO centre, tačiau dalyvių skaičius ribojamas. Tad šiemet “gyvai” renginyje tegalės sudalyvauti tik pusė įprastai dalyvaujačiųjų; kiti norintys prisjungti galės dalyvauti konferencijoje internetu. 
  • Konferencijos kavos pertraukos vyks net trijose skirtingose zonose, o pietų pertraukos vyks atskiroje – 3-ojoje – LITEXPO salėje. Užtikrinant maksimalų saugumą ir higienos normų laikymąsi, turime atsisakyti mums visiems įprasto bufeto. Nepamirštamus pietus jums čia pat seviruos ypač paslaugi padavėjų komanda, o visi patiekalai, kuriuos galėsite pasiimti patys, bus atskirai supakuoti uždarose lėkštutėse ir dubenėliuose. 
  • Visų mūsų saugumui ir laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų, visiems atvyksiantiems dalyviams matuosime kūno temperatūrą, o prieš patenkant į konferencijos, maisto ir gėrimų erdves jus pasitiks savanoriai kviesiantys dezinfekuoti rankas
  • Esame paruošę veido kaukes visiems dalyviams.

Mums labai svarbus visų mūsų saugumas, tad labai kviečiame ir visus dalyvius ypač atsakingai laikytis rekomendacijų tiek renginio metu, tiek po jo.

PRANEŠĖJŲ SKAIDRĖS:

Pranešėjai ilgai dirbo, kad paruoštų pačias geriausias prezentacijas.  O mes žinome kaip svarbu mūsų konferencijos dalyviams gauti juos dominančių pranešimų skaidres, todėl dar prieš konferenciją sukėlėme jas čia, kad galėtumėte parsisiųsti >>>

Gerai pagalvokite ar tikrai norite atsispausdinti skaidres. Jas galite peržiūrėti savo išmaniajame įrenginyje arba kompiuteryje. Juk sutiksite, kad visi kartu mes galime sukurti aplinkai draugišką požiūrį.  

VERTIMAS:

Dalis pranešimų antrąją konferencijos dieną vyks anglų kalba. Jūsų patogumui bus paruoštas sinchroninis vertimas į lietuvių kalbą, kurio galėsite klausyti savo išmaniąjame telefone – nepamirškite savo ausinių.

Norėdami klausyti vertimo, parsisiųskite INTERACTIO programėlę. Ją rasite App Store arba Google Play Store. O tuomet, tik trys žingsniai:

  1. Atsidarę programėlę įveskite renignio kodą: paskelbsime konferencijos metu
  2. Prijunkite ausines
  3. Klausykite vertimo

Dalyvaujantiems konferencijoje INTERNETU, vertimas jau bus integruotas konferencijos transliacijos platformoje.

Fill out my online form.

Dar yra klausimų, kurių nepalietėme? Jums reikia papildomos informacijos ar tiesiog norite būti tikri dėl jums svarbių niuansų?

Būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@confinn.eu arba tiesiog skambtelkite 8 615 18868.

Ačiū!