Sveiki atvykę į #HRSavaitėLietuva!

Beveik visus metus organizatorių komanda kartu su pranešėjais dirbo tam, kad sukurtume kelias nepamirštamas dienas. Tačiau, gerokai svarbesnis konferencijos kūrėjas esate jūs – konferencijos dalyviai. Labai kviečiame būti aktyvia renginio dalimi –  o tam šiemet paruošėme dar daugiau vietų ir būdų bendrauti vieniems su kitais.

Kviečiame aktyviai išnaudoti pertraukas – jūsų lauks ne tik įvairūs skanėstai ir kava, bet po savo pranešimų, prie spalvotų balionų susirinkę pranešėjai, pasiruošę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Taip pat didžiulė expo zona, su per petraukas vyksiančiais prisistatymais ir demo sesijomis. O kur dar keletas staigmenų… apie kurias konferencijoje! 🙂

Linkime kuo naudingesnės bei kupinos geriausių įspūdžių konferencijos ir nekantriai Jūsų laukiame.

Ačiū, kad dalyvaujate ir iki greito susitikimo!

CONFINN komanda

 

REGISTRACIJA

PASIRUOŠKITE SAVO DALYVIO BILIETĄ (tinka ir el. versija jūsų telefone) IR MŪSŲ KOMANDA PADĖS JUMS SKLANDŽIAI UŽSIREGISTRUOTI BEI GAUTI KONFERENCIJOS MEDŽIAGĄ.

Dalyvio bilietą turite gauti savo el. paštu (arba jau gavote). Jei dar bilietas jūsų nepasiekė, vėliausiai gausite jį iki spalio 4 d. vakaro (patikrinkite, prašau, ir savo SPAM dėžutę).

Jei vis tik bilieto negautumėte, būtinai susisiekite su mumis tel. 8 615 18868.

VIETA:

Konferencija vyks Radisson BLU Lietuva konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20, Vilnius.

Turime prašymą, jei dalyvausite kartu su komanda: pakvieskite kolegas vykti kartu grupėje – mažiau apkrausime parkavimo aikšteles ir kartu tausosime gamtą.

LAIKAS:

Dalyvių registracijos pradžia 8:00 val. Abi konferencijos dienas pradėsime 9:00 val. Planuojama konferencijos pabaiga – 17:30. Detaliau su programa galite susipažinti čia >>>

Kviečiame atvykti nuo ryto, tam, kad nereikėtų stovėti ilgose registracijos eilėse ir galėtumėte užsiimti pačią geriausią vietą salėje.

PRANEŠĖJŲ SKAIDRĖS:

Pranešėjai ilgai dirbo, kad paruoštų pačias geriausias prezentacijas.  O mes žinome kaip svarbu mūsų konferencijos dalyviams gauti juos dominančių pranešimų skaidres, todėl dar prieš konferenciją sukėlėme jas čia, kad galėtumėte parsisiųsti >>>

Gerai pagalvokite ar tikrai norite atsispausdinti skaidres. Jas galite peržiūrėti savo išmaniajame įrenginyje arba kompiuteryje. Juk sutiksite, kad visi kartu mes galime sukurti aplinkai draugišką požiūrį.  

KAVOS PERTRAUKOS IR PIETŪS:

Mes pasirūpinsime saldžiais užkandžiais kavos pertraukų metu bei skaniais Radisson BLU Lietuva virtuvės šefų pietumis, paruoštais būtent jums. 

Besimaitinančių veganiškai, kavos pertraukų metu lauks atskiras stendas, su sveikuoliškais batonėliais ir užkandžiais (ieškoti balto baliono).

Jeigu turite ypatingų poreikių maistui sveikatos ar kitais sumetimais, pasirūpinkite tuo patys iš anksto.

 

VERTIMAS:

Kai kurie pranešimai vyks anglų kalba. Jūsų patogumui bus paruoštas sinchroninis vertimas į lietuvių kalbą, kurio galėsite klausyti savo išmaniąjame telefone – nepamirškite savo ausinių.

Norėdami klausyti vertimo, parsisiųskite INTERACTIO programėlę. Ją rasite App Store arba Google Play Store. O tuomet, tik trys žingsniai:

  1. Atsidarę programėlę įveskite renignio kodą: HRSavaite
  2. Prijunkite ausines
  3. Klausykite vertimo

Galite naudotis Radisson BLU Lietuva konferencijų centro WiFi. Nors geresnei garso kokybei rekomenduojame naudoti mobiliuosius duomenis telefone. Vertimui klausyti jums tereikės vos 100 Mb mobiliųjų duomenų.

SVARBU:

  • Jeigu planuojate naudotis kompiuteriu, prašome pasirinkti vietas salės galinėse eilėse tam, kad netrukdytumėte kitiems dalyviams.
  • Labai prašome gerbti vieni kitus ir nevėluoti nei į renginio pradžią, nei grįžtant iš pertraukų, nes tai blaško tiek pranešėjų, kalbančių ant scenos, tiek dalyvių, dėmesį.
  • Pasiimkite su savimi gerą nuotaiką bei norą tobulėti personalo vadybos srityje!

Dar yra klausimų, kurių nepalietėme? Jums reikia papildomos informacijos ar tiesiog norite būti tikri dėl jums svarbių niuansų?

Būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@confinn.eu arba tiesiog skambtelkite 8 615 18868.

Ačiū!