Sveiki atvykę į #HRSavaitėLietuva!

Beliko vos kiek daugiau nei mėnuo iki didžiausios Lietuvoje personalo konferencijos! Kaip ir kasmet, šių metų konferencijoje aptarsime daug įvairių personalo temų, įmonių HR vadovai dalysis savo praktika, o konsultantai, espertai – geriausiomis patirtimis ir jų analize. Šių metų konferencijoje ypatingas akcentas bus skirtas keturioms, žemiau esančioms, temoms. Todėl, labai norime paprašyti jūsų nuomonės, kuri žemiau esančių temų yra pati aktualiausia jūsų įmonėje.

Ačiū!

  1. DARBDAVIO ĮVAIZDIS: kaip pritraukti geriausius kandidatus ir išlaikyti talentingiausius darbuotojus? kaip kurti darbdavio įvaizdį ir kiek jis gali prisidėti prie organizacijos patrauklumo ir augimo?

  2. AGILE ORGANIZATION: kaip visai organizacijai tapti labiau lanksčia ir lengviau prisitaikančia ir kokias HR praktikas galime įgyvendinti jau šiandien?

  3. ĮVAIROVĖ IR ĮTRAUKIMAS: amžius, lytis, pažiūros, skirtingos kultūros (…): kaip paskatinti įvairovę ir įtraukimą organizacijoje? Geriausi Lietuvos įmonių pavyzdžiai.  

  4. LYDERYSTĖ 2020+:  skaitmenizacija, globalizacija, tvaraus verslo paieška tėra keletas faktorių, kurie verčia orgnizacijas keistis; tačiau, kad ir kokie daug žadantys šie pokyčiai būtų, jie pasmerkti nesėkmei, jei visų pirma nepergalvosime lyderystės principų savo organizacijose.

Fill out my online form.